Polska liderem atrakcyjności inwestycji w nieruchomości w Europie!

Reading Time: < 1 minute

Mamy świetne wiadomości dla inwestorów! Polska znalazła się na podium krajów Europy, w których oczekuje się najwyższego zwrotu z inwestycji w nieruchomości komercyjne. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy szukają stabilnego i dochodowego sposobu na pomnożenie swojego kapitału.

Według raportu CBRE, w 2024 roku możemy spodziewać się stopniowego ożywienia na rynku nieruchomości komercyjnych. Chociaż koszty finansowania nadal będą wyższe niż w latach 2021-2022, Polska ma duże szanse na to, by stać się jednym z głównych beneficjentów tego trendu.

Nasza ojczyzna zajęła trzecie miejsce (zaraz po Wielkiej Brytanii i Niemczech) w zestawieniu krajów o najwyższym oczekiwanym zwrocie z inwestycji. Dodatkowo Warszawa została uznana za najatrakcyjniejszy kierunek inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej! To ogromny sukces, który świadczy o dużym potencjale polskiego rynku nieruchomości.

Szczególną popularnością wśród inwestorów cieszą się aktywa przemysłowe i logistyczne oraz sektor obiektów z mieszkaniami na wynajem długoterminowy. Zainteresowaniem cieszą się również prywatne akademiki i domy dla seniorów.

Źródło: ISBnews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *