Platforma mieszkań na wynajem Lett zwiększa obecność w Polsce – kolejna inwestycja w Warszawie

Reading Time: 2 minutes

Nrep, prowadzący platformę wynajmu mieszkań Lett, poszerza swoje działania w Polsce, dodając nową lokalizację w Warszawie. Rozszerzając swoją ofertę na wynajem długoterminowy, platforma Lett wprowadziła w pełni wyposażone mieszkania również na Pragę Północ, poszerzając działalność poza Mokotów i Bemowo. Projekt został zrealizowany przez Wawel Development i zdobył certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD.

Obecnie Lett Markowska zapewnia 116 mieszkań typu studio oraz dwupokojowych. Wkrótce platforma zaoferuje dodatkowe 63 lokale, co pozwoli zaoferować łącznie 179 mieszkań, w tym 83 dwupokojowe oraz 96 typu studio, rozmieszczonych w trzech budynkach. Każde z dostępnych mieszkań jest w pełni umeblowane i wyposażone, co zapewnia komfort i funkcjonalność. Mieszkańcom oferowane są również takie udogodnienia jak podziemny garaż, komórki lokatorskie i plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalniami. Nowością jest także strefa coworkingowa z nowoczesnymi miejscami pracy.

„Mieszkania na wynajem oferowane w ramach platformy Lett są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i komfortowe przestrzenie do życia, zlokalizowane w atrakcyjnych częściach miast. Przy ulicy Markowskiej w Warszawie stworzyliśmy miejsce, które nie tylko zapewnia najemcom wygodne lokum z dogodnym dostępem do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, ale także ma ambicję zbudowania społeczności. Mamy nadzieję, że dostęp do przestrzeni wspólnych oraz różnorodne wydarzenia dedykowane mieszkańcom zachęcą do integracji sąsiedzkiej.”

– powiedział Maciej Piotrowicz, Head of Nrep Poland.

Inwestycja została zrealizowana z troską o środowisko, co obejmowało użycie niskoemisyjnych materiałów budowlanych oraz instalację hybrydowego węzła cieplnego wspomaganego przez pompy ciepła. Na dachu zamontowano panele słoneczne, co przyczyniło się do uzyskania certyfikatu BREEAM na poziomie VERY GOOD.

„Z perspektywy dewelopera możliwość realizacji inwestycji dla instytucjonalnego podmiotu to doskonała możliwość dywersyfikacji przychodów. Nasza inwestycja na warszawskiej Pradze Północ idealnie wpisuje się w wymogi rynku najmu, oferując wysokiej jakości komfortowe mieszkania o optymalnych powierzchniach. Dodatkowym atutem tej inwestycji są pionierskie rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i efektywności energetycznej, które w przyszłości będą coraz bardziej popularne również na rynku mieszkań przeznaczonych do sprzedaży indywidualnej, a jeśli będą takie oczekiwania naszych klientów, będziemy w stanie wdrażać je w kolejnych inwestycjach.”

– powiedział Grzegorz Zagrabski, Prezes Zarządu Wawel Development.

Szczegółowe informacje o projekcie i dostępnych ofertach wynajmu można znaleźć na stronie internetowej www.Lett.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *