ADAGIO: ponadczasowy design, optymalna akustyka, zielone podejście

Reading Time: < 1 minute

Knauf Ceiling Solutions rozszerza swoje portfolio o linię produktów ADAGIO, wykonanych z mineralnych sufitów w kolorze śnieżnobiałym. W ofercie znajdują się cztery różne linie produktów, zaprojektowane tak, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom akustycznym w różnorodnych przestrzeniach. Białe tony ADAGIO są uniwersalne, przyczyniają się do wrażenia przestrzeni, czystości i światła, idealnie komponując się z różnymi stylami aranżacyjnymi, od klasycznych po nowoczesne. Seria ta została również uhonorowana ekologicznym certyfikatem Cradle to Cradle.

Mineralne sufity ADAGIO charakteryzują się niezwykle gładką, jasno białą powierzchnią, która wprowadza wyjątkową estetykę i atmosferę do wnętrz, gdzie dominuje naturalne światło.

Nowe produkty, które właśnie wprowadziliśmy na polski rynek, charakteryzują się unikalnymi właściwościami akustycznymi. W połączeniu z doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką trwałością, szybkim montażem oraz zgodnością z ekologicznymi normami, stanowią one odpowiedź Knauf Ceiling Solutions na potrzeby architektów i inwestorów, poszukujących produktów najwyższej jakości w branży sufitowej.

mówi Wojciech Krzyżowski z Knauf Ceiling Solutions.

Nowoczesna konstrukcja i właściwości ADAGIO sprawiają, że sufity te są wyjątkowo funkcjonalne. Wysoce odbijające światło powierzchnie pomagają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, obniżając koszty utrzymania i zwiększając komfort wizualny użytkowników. Dodatkowo wysoka skuteczność pochłaniania dźwięku minimalizuje rozprzestrzenianie się hałasu, co jest szczególnie korzystne w przestrzeniach, gdzie ważna jest dobra akustyka, jak sale konferencyjne czy biura.

Elegancki wygląd i trwałość płyt ADAGIO są podkreślane przez ich odporność na zarysowania i łatwość w czyszczeniu, co gwarantuje zachowanie estetycznego wyglądu na długie lata. Szeroki wybór krawędzi, od pełnych po te umożliwiające ukrycie konstrukcji nośnych, pozwala na elastyczne dostosowanie do estetyki każdego wnętrza.

Oprócz certyfikatów środowiskowych cała seria produktów ADAGIO posiada liczne atesty i wyróżnienia potwierdzające ich jakość i wpływ na zdrowie w pomieszczeniach, co czyni je doskonałym wyborem dla osób dbających o ekologię i zdrowy styl życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *